Bademli Patika Evleri

Bademli Patika Evleri dördüz olarak tasarlanmış iki tip toplam altı bloktan oluşmaktadır. Her blok Doğu - Batı girişli olup Kuzey - Güney cephelidir. Kuzey cephesi orman, Güney cephesi hem orman hem şehir manzaralıdır.

Bademli Teras Evleri

Bademli Teras, Bademli Köyü'nün Bursa şehir merkezi yönüne dönük en derin yamaçlarından Çukur Koru Mevkii'nde yer almaktadır. Üç tarafı tamamlanmış sitelerle çevrili olan bu bölgede yirmi dönümlük arazide uygulanan teraslama sayesinde oluşturulan beş sete dörder birim yerleştirilerek yirmi villalık bir site oluşumu yaratılmıştır.

Göktuğ Eğlence

Göktuğ Turizm Eğlence Merkezleri Yatırımcılık ve İşletmecilik A.Ş. 1999 yılında Tower Plaza yaşam merkezinin yönetimi ve Göktuğ Grubu şirketleri tarafından Türkiye için geliştirilecek eğlence projelerinin idaresi amacıyla kurulmuştur.

Göktuğ Görsel

1999 yılında kurulan Göktuğ Görsel Ürünler Organizasyonları ve Ticaret Anonim Şirketi, Göktuğ Şirketler Grubu çatısı altında toplanmış kurumlardan bir tanesi olup, faaliyet alanları Doğrudan satış ve Uluslararası Ticaret olarak ikiye ayrılmıştır.

Yükleniyor